Půjčování vybavení

Skautský Liberecký kraj od roku 2008 vlastní projektor Dell M409W, který si lze půjčovat na nejrůznější akce středisek a oddílů především z Libereckého kraje. Kromě toho od dubna 2013 vlastní i stroj na výrobu placek SB-1900, který si lze taktéž zapůjčit na nejrůznější akce a pro výrobu pamětních či propagačních placek / buttonů s libovolným motivem.

Kontakt pro půjčování (pronájem)

Chcete-li si projektor nebo plackovač na akci půjčit, stačí kontaktovat skautský kraj a domluvit se termínu a možnosti zapůjčení.

O půjčování se stará mediální zpravodajka – Jana Pekařová (Janina), případně krajská hospodářka – Tereza Peřinová (Andílek) a lze je kontaktovat na e-mailu: info@skautlib.cz

Kalendář půjčování krajského vybavení

28
29
30

V případě zájmu si můžete tento kalendář přidat i do svého kalendáře a automaticky odebírat přehled všech obsazených termínů. Půjčování vybavení jako Google kalendář je dostupný i jako ICAL on-line odkaz.

Stroj na placky SB-1900Stroj na výrobu placek (buttonů)

Kromě půjčení samotného stroje na výrobu placek, raznice a odpovídajících nůžek je možné si pořídit i potřebný počet součástek na výrobu placek.

Co lze zapůjčit / pronajmout:

• stroj na výrobu
  • raznici pro kulaté placky 25mm
  • raznici pro čtvercové placky 37mm
  • nůžky / vyřezávač na vystřižení grafiky

Cena za půjčování plackovače

Stroj na výrobu placek je půjčován ve volných termínech (viz kalendář výše) a to především pro skautské akce a projekty. Správce půjčující vybavení má právo odmítnout půjčení – především v případě podezření na možnost poškození či zničení vybavení, ale i z jiných důvodů. Stejně tak může vyžadovat předem uhrazení zálohy za půjčení.

Půjčením vybavení se dané osoby zavazují, že v případě poškození či zničení vybavení uhradí vzniklou škodu (až do výše ceny pro pořízení nového vybavení).

Půjčení akce KRJ
(rady, …)
a veřejnost
za den za týden za den za týden
stroj + raznice + vyřezávačka 0,- Kč 200,- Kč 700,- Kč 300,- Kč 1000,- Kč

Cena materiálu akce KRJ
(rady, …)
za kus za kus za kus
placka kulatá
(25 mm)
0,- Kč 3,00 Kč 3,50 Kč
placku čtvercová
(37 mm)
0,- Kč 5,00 Kč 6,00 Kč

Návody a šablony

Projektor Dell M409WX

Projektor a příslušenství

Součástí půjčovaného / pronajímaného projektoru je:

• projektor Dell M409WX (o hmotnosti pouhých 1,18kg)
  • originální brašna obsahující veškeré příslušenství
  • papírová příručká (se základy ovládání, …)
  • napájecí kabel (v případě zájmu i podlužovačka)
  • dálkové ovládání s laserovým ukazovátkem
  • analogový VGA kabel pro připojení k počítači nebo notebooku
  • digitální HDMI kabel pro připojení k počítači nebo notebooku

V případě zájmu lze navíc k projektoru půjčit:

• reproduktory (lze půjčit pouze s projektorem)

Cena za půjčování projektoru

Abychom zpřístupnili možnost půjčení projektoru opravdu každému skautskému oddílu či středisku v Libereckém kraji, projektor s uvedeným vybavením půjčujeme za symbolický poplatek za dny půjčení a k tomu připočteme cenu za počet hodin, které budete projektor používat. Pokud tedy budete mít projektor půjčen na víkendovou akci, nemusíte se bát, že byste platili ohromnou částku za půjčení, přestože projektor využijite například jen na 2 hodiny večerního programu.

akce KRJ
(rady, …)
Půjčovné
za 1 den
(projektor)
0,- Kč 10,- Kč 20,- Kč
Sazba
za 1 hodinu používání
(projektor)
0,- Kč 10,- Kč 20,- Kč

Základní vlastnosti projektoru:

• vysoký jas – díky maximálnímu jasu 2000 ANSI lumenů můžete nechat světla rozsvícená.
  • rozlišení 1280 x 800 WXGA – nativní širokoúhlý formát 16:10 ve vysokém rozlišení WXGA, automatická synchronizace až na rozlišení 1600 x 1200 UXGA.
  • kontrastní poměr 2000:1 (plné světlo/tma)
  • technologie DLP® a BrilliantColorTM
  • maximální vzdálenost 12 metrů
  • snadno přenosných 1,18 kg