Členská karta / EYCA

Členská karta - EYCA, ČRDM, SKAUT

Každý člen Junáka – českého skauta může mít členskou kartu, která slouží nejen k identifikaci a prokázání členství v organizaci, ale hlavně nabízí mnoho výhod. Karty jsou zařazeny do evropské sítě karet EYCA, a tak členům do 30 let nabízejí ohromné množství výhod po celé Evropě. Navíc i běžná varianta karty pro předškoláky a osoby starší 30 let přináší dostatek zajímavých výhod.

Členská karta má platnost 3 roky a objednat se dá za zvýhodněnou cenu spolu s registrací v lednu. Pro nováčky a opozdilce se pak dá karta doobjednat přibližně třikrát za rok. Objednávky karet se dělají jednoduše ve skautISu.

Přehled základních informací o členské kartě najdete na webu www.skaut.cz/karta

Seznam všech slev v síti EYCA naleznete na www.eyca.cz a informace a tipy na různé zajímavé slevy jak v síti EYCA, tak v rámci běžné členské karty najdete na webu www.adam.cz/eyca.html

Číslo členské karty zároveň slouží jako sleva 10 % ve skautském obchodě JUNshop.

Zajímavé slevy v Libereckém kraji

Na členskou kartu můžete jako jednotlivci i s oddílem získat mnoho zajímavých slev a nemálo jich je i v Libereckém kraji. Mezi slevy užitečné pro oddílovou činnost v kraji patří například:

• sleva na dopravu v autobusech i vlacích (karta slouží jako doklad o věku dítěte do 15 let)
  • sleva na hradech a zámcích (ve správě Památkového ústavu ČR)
  • ZOO Liberec
  • IQ park i IQ landia v Liberci
  • DinoPark v Plazza Liberec
  • Bazén Liberec
  • Bazén v Jablonci nad Nisou
  • Sportovní areál a bazén v Jilemnici
  • Sportovní areál a bazén v České Lípě
  • Bazén a stadion Maškovka v Turnově
  • Kino Cinema City Liberec

Kromě výše uvedených míst najdete další zajímavé slevy a výhody na mnoha dalších místech našeho kraje. Například pro jednotlivce se vždy hodí sleva na nákup v různých sportech a outdoor obchodech. Vždy stačí hledat logo EYCA, případně obyčejné ČRDM členské karty.