Tým zpravodajů

Krajský zpravodajský tým je výkonnou složkou skautského Libereckého kraje a aktuálně se skládá z celkem 3 členů vedení kraje, 5 zpravodajek a zpravodajů a 1 asistentky. Tento tým společně pod vedením kraje zajišťuje běžný provoz, realizaci projektů i podporu jednotek a vedoucích v celém kraji.

JerryOndřej Peřina (Jerry)

předseda krajské rady

středisko Ještěd Liberec

e-mail: ondrej.perina@skautlib.cz
mobil: +420 733 457 315

Dita Veselá

místopředsedkyně krajské rady

středisko Štika Turnov

e-mail: dita@turnov.org
mobil: +420 606 516 160

TinaMartin Lischka (Vuk)

místopředseda krajské rady

středisko Klíč Nový Bor

e-mail: vukfox@strediskoklic.cz
mobil: +420 723 191 843

Jana Pekařová (Janina)

mediální a zahraniční zpravodajka

středisko Štika Turnov

e-mail: janina@skautlib.cz
mobil: +420 721 623 006

Tereza Peřinová (Andílek)

hospodářka a fundraiser

přístav Maják Liberec

e-mail: andilek@skautlib.cz

Jiří Šolc (Focman)

zpravodaj pro vzdělávání

středisko Štika Turnov

e-mail: focman@skautlib.cz

skippyDominika Hübnerová (Skippy)

zpravodaj pro R&R

středisko Štika Turnov

e-mail: skippy@turnov.org

Zuzana Bobrovová (Zuzka)

výchovná zpravodajka

středisko Stopa Liberec

e-mail: zuzka@skautlib.cz

Jana Stránská (Jája)

asistentka předsedy KRJ

středisko dOBRáček Hostinné

e-mail: jaja@skautlib.cz

Jan Berki (Hubert)

zpravodaj pro legislativu a zástupce kraje v Náčelnictvu

přístav Maják Liberec

e-mail: hubert@skautlib.cz